Obec Řícmanice

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Důležité odkazy

Oddíl postranní lišty

Koupaliště

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Odkazy

 

 

 

  • KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.Portál provozuje Hasičský záchranný sbor JmK.

 

  • Územně analytické podklady: jsou tvořeny Textovou částí + přílohy ve formátu *pdf a čtyřmi dílčími výkresy pro celé území ORP Šlapanice. Tyto celkové výkresy lze dále vyzvětšovat do výřezů (rozdělené po kladech listů) kliknutím na vybrané místo na mapě, vše ve formátu *jpg. Pod jednotlivými dílčími výkresy se nacházejí odkazy na legendy výkresů.

 

 

 

 

 

 

  • Portál Ministerstva informatiky
    Portál Ministerstva informatiky poskytuje bezplatné služby a je rozdělen do 4 sekcí: Životní situace- kde naleznete informace jak,kde a kdy postupovat při řešení konkrétní úřední agendy, včetně odkazů na příslušné předpisy a kontaktů na úřady, které danou situaci řeší; Zákony- sekce umožňuje vyhledávání aktuálních platných znění zákonů ČR, včetně směrnic a předpisů EU; Podání- prostřednictvím této sekce je možno některou agendu přímo elektronicky dálkově vyřídit; Adresář - sekce obsahuje kontakty a spojení na orgány státní správy a samosprávy.

 

  • Ministerstvo vnitra České republiky Zde najdete vzory formulářů - žádost o vydání obč.průkazu,potvrzení o změně trvalého pobytu, žádost o vydání zbrojního průkazu, žádost o zapsání motor. - přípojného vozidla do evidence a také informace o dopravních uzavírkách, o situaci na hraničních přechodech atd.

 

 

  • Portál Vláda.cz
    Pokud vás zajímá, co "nového" pro nás vláda připravila nebo připravuje máte možnost nahlédnout přímo do zákulisí dění. Na serveru vlády ČR naleznete např.seznam členů vlády, programové prohlášení atd.

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Novinky na e-mail

Patička stránky